Logo image
Logo image
Pedro González Núñez

Pedro González Núñez

yazarlık

Erken Çocukluk Eğitiminde görsel-işitsel iletişimci ve kıdemli teknisyen. İletişim alanında geniş deneyime sahiptir, ayrıca çocuklar ve gençler için öğretmenlik yapmaktadır. Halen, onun kalemiyle yayınlanan bir düzineden fazla başlıkla bir yazar olarak bir kariyer araştırıyor.

Yazar hakkında

Madrid Avrupa Üniversitesi'nden Görsel-İşitsel İletişim bölümünden mezun oldu (1999). Uzaktan Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi (2013) tarafından Erken Çocukluk Eğitiminde kıdemli bir teknisyendir.

CPEP La Caracola ve Murcia'daki CPEP Yaz Okulu'nda çocuk eğitimcisi ve gözlemcisi olarak çalıştı. 13 yıl boyunca iletişimci olarak kariyerine devam etti ve sonunda çocuk ve ergen öğretmeni olarak çalıştı. İçerik yazarı olarak çeşitli medya kuruluşlarıyla işbirliği yaptı. Bazıları arasında Animaciones Infantiles Aeiou , InboundCycle, Agencia Roiting, Sanitas Promosalud, Zinkers ve diğer projelerle yaptığı işbirlikleri öne çıkıyor. Ayrıca bunların birçoğunda topluluk yöneticisi, stil editörü ve iletişim başkanı olarak çalıştı.

Çeşitli romanların yazarıdır; La Piedra del Diluvio (2016), ¡Año de desperezarse, Darío! (2018), Star Outcast I: Eternal War (2019), Dördüncü Yarış (2019), Edith Piaf'ın Rekor Oyuncusu (2020) ve Gökyüzünde Büyümeye Zorlanan Gezegen (2021) bunlardan sadece birkaçı. Yakın gelecekte öğretmenliğe geri dönmeyi reddetmese de, şu anda kendini yazarlık kariyerine adamıştır .


En son incelenen makaleler