Logo image
Logo image
Sonia Budner

Sonia Budner

Psikolog

Kişisel gelişim konusunda uzmanlaşmış psikolog. Duygusal yönetim ve koçluk konusunda teorik düzeyde eğitim almıştır, bu nedenle insanların yeteneklerini ve becerilerini kanalize etmelerine yardımcı olacak geniş bir bilgi birikimine sahiptir. Ayrıca, şu anda Queen Home Design'ın CEO'su olarak araştırmakta olduğu bir alan olan iç mimar olarak eğitim almıştır.

Yazar hakkında

Ulusal Uzaktan Eğitim Üniversitesi'nden (2021) Psikoloji bölümünden mezun oldu . Üniversite diplomasını almadan önce, UNED ve Avrupa Liderler Okulu (2016) tarafından onaylanan Kişisel Gelişim Koçluğu alanında teknik bir dereceye sahiptir. Ayrıca Avrupa Pozitif Psikoloji Enstitüsü (2019) tarafından onaylanan Farkındalık ve Duygusal Yönetim alanında da teknik bir derece tamamlamıştır. Euroinnova Business School tarafından Transpersonal Psikoloji alanında teknik derece (2019) ve bir diğeri de Avrupa Üniversitesi Miguel de Cervantes tarafından olmak üzere İç Tasarım alanında eğitime sahiptir (2019).

Çeşitli dijital yayınlarda editör olarak çalışmakta ve biyografik dizi Tejedoras de Historia (2018) kitabının yazarıdır. Uzmanlık alanı, duygusal öz yönetim, empati, sosyal beceriler, stres yönetimi ve iletişim becerilerinin kazanılması yoluyla uyguladığı kişisel gelişim koçluğudur .

Büyük şirketlerde 20 yılı aşkın mesleki deneyime ve ayrıca turizm sektöründe iş kadını olarak deneyime sahiptir. Uzun yıllar boyunca İspanya, Çin ve Amerika Birleşik Devletleri'ndeki özel toplantılar, konferanslar, ticaret fuarları, seyahat grupları ve özel etkinlikler için kurumsal etkinlik planlama, tasarım, koordinasyon, lojistik yürütme ve operasyonlarda kusursuz bir iş geliştirdi. Halen Queen Home Design'da CEO'dur .


En son incelenen makaleler