Logo image
Logo image
Equipo Editorial

Equipo Editorial

profesyonel inceleme

Aklınızı Keşfedin editör ekibi, kendini psikoloji, sağlıklı yaşam ve nörobilim üzerine yüksek kaliteli içerik oluşturmaya adamış ruh sağlığı profesyonellerini, eğitimcileri ve gazetecileri bir araya getirir.

Yazar hakkında

Aklınızı Keşfedin’deki editör ekibi, nörobilim, psikoloji ve sağlık üzerine içerik oluşturma konusunda kapsamlı eğitim ve deneyime sahip psikologlar, ruh sağlığı uzmanları, eğitimciler, sosyal hizmet görevlileri ve gazetecilerden oluşur. Kendilerini işlerine adamış ve psikolojik dünyayı tüm izleyicilere yakınlaştırmaya odaklanmış harika araştırmacılardır.

Uzmanlarımız, zihnimizin nasıl çalıştığından beyin ve duygular arasındaki ilişkiye, zor durumlarla nasıl başa çıkılacağına kadar hayatımızın bir noktasında hepimizin kendimize sorduğumuz soruları psikolojik, hümanist ve bilimsel bir bakış açısıyla yanıtlamaya çalışıyorlar. Kendimizi ve ilişkilerimizi geliştirmek için neler yapabileceğimiz konusunda bilgi vermeyi amaçlıyorlar.
Ayrıca filmler, diziler ve güncel olaylar hakkında psikolojik analizler de yapıyorlar çünkü psikoloji günlük hayatımızın karmaşık bir parçası.
Aklınızı Keşfedin’deki editör ekibi, her makalede, insanların hayatlarını iyileştirmek için ilgili ve kaliteli içerik sunmak için en önemli ve değerli yazarların en son bilimsel araştırmalarına ve teorilerine güvenir.

En son incelenen makaleler