Logo image
Logo image
Eva Maria Rodríguez

Eva Maria Rodríguez

profesör

Müzik, dans, beden eğitimi ve yemek öğretmeni olarak deneyim sahibi olarak Öğretmenlik bölümünden mezun oldu. Dijital medya için yazar ve içerik yöneticisi olarak on yıldan fazla deneyime sahiptir. Dijital pazarlamanın tüm panoramasında uzmanlaşmıştır, böylece aynı zamanda tavsiye, web sayfalarının bakımı ve elektronik ticaret projeleri geliştirmektedir.

Yazar hakkında

Salamanca Üniversitesi'nden Öğretim Diploması (2000). Salamanca Profesyonel Konservatuarı'ndan Orta Derecesi (2000) ve Santiago de Compostela'nın Eski Üstün Müzik Konservatuarı'ndan (2002) Üstün Müzik Derecesine sahiptir.

İlkokul öğrencilerine Beden Eğitimi ve Müzik öğretmeni olarak çalıştı . Ayrıca dans, armoni, yemek pişirme ve piyano dersleri verdi. Down sendromlu kişilerle çalışma tecrübesine sahiptir. Ayrıca yoga ve fitness eğitmeni olarak çalışmıştır.

2008'den beri kendini dijital içerik oluşturmaya adamıştır. Buna sosyal medya yönetimi, yaratıcı yazarlık, web sitesi tasarımı, bakım ve geliştirme, e-ticaret projeleri oluşturma ve elbette makaleler yazma dahildir. Tüm bu yıllar boyunca farklı nitelikteki dijital medya ile işbirliği yaptı, bu nedenle deneyimi çok güçlü ve profesyonel.


En son incelenen makaleler