Logo image
Logo image
Patricia Grande Yeves

Patricia Grande Yeves

Hukuk

Hukuk ve İşletme ve Yönetim Derecesi. Yaşam bilimlerinde, özellikle pazara erişimde uzmanlaşmıştır. Halen Boston Scientific'te sağlık ekonomisi ve pazara erişim alanında ve ayrıca dijital pazarlama ve içerik oluşturma ile ilgili dijital medya danışmanı ve işbirlikçisi olarak çalışmaktadır.

Yazar hakkında

Madrid Rey Juan Carlos Üniversitesi'nden Hukuk ve İşletme ve Yönetim bölümünden mezun oldu (2019). Ayrıca , Farmasötik Endüstri İşletme Okulu'ndan (2021) İlaç-Tıbbi Cihazlar alanında MBA derecesine sahiptir.

2014 yılında Terör Mağdurları Vakfı tarafından verilen Ulusal Yazarlık Ödülü'nü kazandı. Çeşitli ulusal ve uluslararası gönüllü programlarına ve üniversite kurslarına katıldı. Ayrıca çeşitli dijital medya için SEO editörü ve metin yazarı olarak çalıştı.

Halen Boston Scientific için çalışıyor ve TeGestionamos için çevrimiçi danışmanlıklarla işbirliği yapıyor. 2016 yılından beri üyesi olduğu AEGEE'nin Madrid merkezindeki başkanıdır. Ayrıca hukuk, ekonomi ve sosyal bilimlerle ilgili makaleleri ile çeşitli dijital platformlarda iş birliği yapmaktadır.


Son makaleler