Logo image
Logo image
Lorena Vara González

Lorena Vara González

Tıbbi ekip
Psikolog

Sektörde 7 yılı aşkın deneyime sahip genel sağlık psikoloğu. İnsan kaynaklarının elindeki personelin eğitimi ve işe alımı konusunda uzmanlaşmıştır. Yaşlı konutlarında psikolog, klinik psikolog ve yayıcı olarak deneyim sahibidir. Radyo programları, basılı medya ve dijital medya ile de işbirliği yapmaktadır.

Yazar hakkında

Salamanca Papalık Üniversitesi'nden (2010) Psikoloji bölümünden mezun oldu. Madrid Mesafe Üniversitesi'nden (2021) İnsan Kaynakları Yönetimi ve Yönetimi alanında yüksek lisans derecesi aldı . Almería Üniversitesi'nden (2018) Bağlamsal Terapiler alanında uzman bir psikolog olarak eğitimini tamamladı. 2015'ten beri Madrid Topluluğu tarafından genel sağlık psikoloğu olarak nitelendirilmiştir . Üyelik numarası: Madrid M-28942.

Basılı medya, radyo ve dijital platformlarla bir yayıcı olarak işbirliği yapıyor. Genel sağlık psikoloğu ve özel muayenehanede eğitmen olarak 7 yıldan fazla deneyime sahiptir. İş sağlığı ve risk önleme konusunda uzmanlaşmış bir şirket olan Medycsa'da çalıştı. Adecco Training'de eğitim yönetimi teknisyeni olarak çalıştı. İnsan kaynakları danışmanı, huzurevleri için psikolog ve insan yetenekleri eğitmeni olarak deneyim kazanıyor.

Halen BT ve Mühendislik alanında yetenek kazanımı danışmanı olarak çalışmaktadır. Yeni çalışanların işe alımı ve eğitimi alanındaki faaliyetlerini yönlendirir. Ayrıca insan analizi, işveren markası ve siber güvenlik gibi süreçlerde farklı firmalarla iş birliği yapmaktadır.


En son incelenen makaleler