Logo image
Logo image
Marián Carrero Puerto

Marián Carrero Puerto

Tıbbi ekip
Psikolog

Bu psikolog farkındalık konusunda uzmanlaşmıştır. Renacer Psikoloji Merkezi'nde farkındalık konusunda uzmanlaşmış bir psikolog ve Uluslararası Valencia Üniversitesi'nde lisansüstü profesördür. Araştırma projeleri, uluslararası kongreler, çalıştaylar ve söyleşiler ile işbirliği yaptı ve web medyası için makaleler aracılığıyla yayıcı olarak çalıştı.

Yazar hakkında

Jaén Üniversitesi'nden (2012) Psikoloji bölümünden mezun oldu. Davranış Psikolojisi alanında yüksek lisans derecesi (2019), Zaragoza Üniversitesi'nden Farkındalık alanında yüksek lisans derecesi (2020) ve mezun olduğu okulda (2021) Pozitif Psikoloji alanında yüksek lisans derecesi bulunmaktadır .

Jaén Üniversitesi'nde HUM-642 araştırma grubuna asistan olarak iki yıl çalıştı. Uluslararası Valencia Üniversitesi'nde Üçüncü Nesil Terapiler alanında yüksek lisans derecesi ve Genel Sağlık Psikolojisi alanında yüksek lisans derecesi alanında profesördür. Ayrıca Renacer Psikoloji Merkezi'nde farkındalık konusunda uzmanlaşmış bir psikolog olarak çalışmaktadır. Uluslararası kongrelere, söyleşi ve çalıştayların kolaylaştırıcısı olarak ve dijital medya için makaleler yazarak dağıtıcı olarak katılmıştır.


En son incelenen makaleler