Thumb Author Julia Marquez Arrico

Julia Marquez Arrico

Psikolog


Klinikpsikolojialanındauzmanlaşmışpsikolog.UluslararasıValenciaÜniversitesi'ndeveBarselonaKlinikPsikolojiEnstitüsü'ndeprofesördür.Uzmanlıkalanıileilgiliolarakişkoçu,araştırmacı,yayıcıveiçerikyazarıolarakçalıştı.

Yazar hakkında

Granada Üniversitesi'nden Psikoloji bölümünden mezun oldu (2010). Barselona Üniversitesi'nden Klinik ve Sağlık Psikolojisi alanında yüksek lisans derecesine (2012) ve Klinik ve Sağlık Psikolojisi alanında doktora derecesine sahiptir ve ikinci araştırma evinden (2017) Uluslararası bir söz almıştır. Kendisi  derece ile mezun oldu ve Psikoloji doktorası için olağanüstü bir ödül aldı . Dernek numarası: Catalunya COPC 20944.

Halen psikiyatri, psikoloji ve seksoloji için özel bir merkez olan Barselona Psikoloji ve Seksoloji Enstitüsü'nde psikolog olarak çalışmaktadır. Barselona Üniversitesi'nde Psikoloji bölümünde, özellikle Psikoloji Fakültesi Klinik Psikoloji ve Psikobiyoloji Bölümü'nde ders vermektedir. Ayrıca Uluslararası Valencia Üniversitesi'nde çeşitli yüksek lisans programlarında profesördür.


Son makaleler