Logo image
Logo image
Julia Marquez Arrico

Julia Marquez Arrico

Tıbbi ekip
Psikolog

Klinik psikoloji alanında uzmanlaşmış psikolog. Uluslararası Valencia Üniversitesi'nde ve Barselona Klinik Psikoloji Enstitüsü'nde profesördür. Uzmanlık alanı ile ilgili olarak iş koçu, araştırmacı, yayıcı ve içerik yazarı olarak çalıştı.

Yazar hakkında

Granada Üniversitesi'nden Psikoloji bölümünden mezun oldu (2010). Barselona Üniversitesi'nden Klinik ve Sağlık Psikolojisi alanında yüksek lisans derecesine (2012) ve Klinik ve Sağlık Psikolojisi alanında doktora derecesine sahiptir ve ikinci araştırma evinden (2017) Uluslararası bir söz almıştır. Kendisi derece ile mezun oldu ve Psikoloji doktorası için olağanüstü bir ödül aldı. Dernek numarası: Catalunya COPC 20944.

Halen psikiyatri, psikoloji ve seksoloji için özel bir merkez olan Barselona Psikoloji ve Seksoloji Enstitüsü'nde psikolog olarak çalışmaktadır. Barselona Üniversitesi'nde Psikoloji bölümünde, özellikle Psikoloji Fakültesi Klinik Psikoloji ve Psikobiyoloji Bölümü'nde ders vermektedir. Ayrıca Uluslararası Valencia Üniversitesi'nde çeşitli yüksek lisans programlarında profesördür.


En son incelenen makaleler