Logo image
Logo image
Francisco Pérez

Francisco Pérez

Tıbbi ekip
Psikolog

Genel sağlık psikoloğu. Psikopedagog, terapist ve nöropsikolog olarak çalıştı. Ayrıca boş zaman izleyicisi, atölye kolaylaştırıcısı ve destekçisi olarak deneyime sahiptir. Halen bir psikolog ve Supera Clinical Psychology and Health Jaén'in yöneticisidir.

Yazar hakkında

Jaén Üniversitesi'nden Psikoloji bölümünden mezun oldu (2006). Madrid Complutense Üniversitesi'nden Klinik ve Sağlık Psikolojisi alanında yüksek lisans derecesi (2008) ve mezun olduğu okuldan (2011) Orta Öğretim Öğretimi alanında yüksek lisans derecesi aldı. Eğitimini Ulusal Uzaktan Eğitim Üniversitesi'nden Çocukluk ve Ergenlikte Bilişsel-Davranışçı Terapi uzmanlığı ile tamamladı (2015). Dernek numarası: AO-06199.

Engellilerin dinamizasyonuna vurgu yaparak, serbest zaman izleyicisi olarak bilgi toplamıştır. Endülüs Gençlik Enstitüsünde bir yılı aşkın bir süre bu çalışmayı yürütmüştür. El Abrazo Day Center ve AVANZA: Psychology and Speech Therapy gibi çeşitli sağlık merkezlerinde psikolog olarak çalışmıştır .

Camilo José Cela Üniversitesi'ndeki eğitim kurslarında konuşmacıydı. Ayrıca psikopedagog, nöropsikolog ve terapist olarak deneyime sahiptir. Halen Jaén'deki Supera kabinesi, Klinik ve Sağlık Psikolojisinin yönetici psikoloğudur.


En son incelenen makaleler