Logo image
Logo image
Elena Sanz

Elena Sanz

Tıbbi ekip
Psikolog

Klinik psikoloji ve bilişsel-davranışçı psikoterapi uzmanlığı olan psikolog. Uzmanlığı bireysel terapi, grup terapisi ve aile terapisi etrafında dönmektedir. Serbest psikolog olarak çalışmakta ve psikolojik sağlığı ihtiyacı olan insanlara daha da yakınlaştırmak için eğitimini genişletmeye devam etmektedir.

Yazar hakkında

Madrid Complutense Üniversitesi'nden (2015) klinik psikoloji alanı yönünde psikoloji mezunu. Elena Sanz Martín, Klinik ve Sağlık Psikolojisi alanında yüksek lisans derecesine (2018) ve Yüksek Psikolojik Araştırmalar Enstitüsü'nden (ISEP) Bilişsel-Davranışçı Psikoterapi (2018) alanında yüksek lisans derecesi sahiptir. Madrid'deki Spiral Enstitüsü Vakfı'nda Aile Terapisi ve Kadınlarda Bağımlılıklara Yaklaşma konularında tamamlayıcı eğitim almıştır. Üniversite numarası P- 02328

Mesleğine büyük bir tutkuyla 2018 yılından bu yana Valladolid'de serbest psikolog olarak çalışmakta ve insanları daha iyi bir yaşam kalitesi elde etmek için psikolojinin sağladığı bilgi ve kaynaklara yaklaştırmak için eğitimlerine devam etmektedir. Özellikle yetişkinlerde bireysel veya gruplar halinde psikoterapötik müdahaleye odaklanır.


En son incelenen makaleler