Logo image
Logo image
Laura Reguera

Laura Reguera

Tıbbi ekip
Psikolog

Duygusal zeka ve duygulara müdahale konusunda uzmanlaşmış klinik psikolog. Ulusal ve uluslararası kongrelere, ayrıca Madrid Resmi Psikoloji Koleji'nin gönüllü programlarına katıldı. Özel bir muayenehanede klinik psikolog olarak ve UNED'de öğretmen ve eğitmen olarak çalışmaktadır.

Yazar hakkında

Madrid Complutense Üniversitesi'nden Psikoloji bölümünden mezun oldu (2014). Mezun olduğu okulda Duygusal Zeka, Duygulara Müdahale ve Sağlık alanında yüksek lisans derecesine (2017) ve Ulusal Uzaktan Eğitim Üniversitesi'nden Davranış ve Sağlık Bilimleri Metodolojisi alanında yüksek lisans derecesine sahiptir (2020).

Klinik psikolog, sağlık psikolojisi uygulama yetkisine sahiptir. Çeşitli araştırma projelerine katılmıştır, ayrıca kaygı, stres ve sosyal beceriler üzerine müdahale programları geliştirmiştir. Ulusal ve uluslararası birçok kongrede sunucu ve konuşmacı olarak yer almış, farklı dernek ve kuruluşlarda gönüllülük yapmıştır.

Şu anda özel muayenehanesinde çalışmaktadır. Bu çalışmayı UNED'deki öğretimle birleştiriyor. Kriminoloji ve Psikopatoloji derecesinde Psikolojiye Giriş, Psikoloji derecesinde Motivasyon Psikolojisi ve Grup Psikolojisi konularında yüz yüze dersler vermektedir. Çocuklara, gençlere ve ailelere yönelik müdahalelerde deneyim sahibidir .


En son incelenen makaleler