Logo image
Logo image
Francisco Javier Molas López

Francisco Javier Molas López

Tıbbi ekip
Psikolog

Nöropsikoloji alanında uzmanlaşmış psikolog. Çoklu zeka, cinsiyet şiddeti ve zor durumların (hastalıklar ve afetler) duygusal yönetimi konularında teorik eğitim almıştır. Geleneksel ve dijital medya ile işbirliği yapan bir yayıcı olarak bir yönü de araştırdığı 2018'den beri özel ofisinde psikolog olarak çalışıyor.

Yazar hakkında

Granada Üniversitesi'nden (2012) Psikoloji bölümünden mezun oldu. Mezun olduğu okuldan (2014) Çoklu Zeka alanında yüksek lisans derecesine ve Universitat Oberta de Catalunya'dan (2021) Nöropsikoloji alanında yüksek lisans derecesine sahiptir. Bu eğitimi Cinsiyet Şiddetinin Küçük Tanıklarda Psikososyal Yankıları Uzmanı, Eşitlik ve Cinsiyet Şiddetinde Psikoloji Uzmanı, Psiko-onkoloji Uzmanı: Kanserin Duygusal Yönetiminde Uzman ve Afet, Acil Durum ve Felaket Uzmanı unvanlarıyla tamamlamıştır. Dernek numarası: B-02881.

Uluslararası Budist Araştırmaları Merkezi (2018) tarafından Tibet Budist Meditasyon Eğitmeni olarak sertifikalandırılmıştır. Malaga'da (2015-2017) sürücüler için iki tıbbi muayene merkezinde iki yıl tıbbi direktör olarak çalıştı. 2018 yılından itibaren farklı online psikoloji dergilerinde editör olarak çalışmakta ve kendi psikoloji ofisinde çalışmaktadır.

Francisco Javier Molas López, YouTube'daki bir psikoloji kanalı olan Xevi Molas'ın yazarıdır. Ràdio Calvià'daki (Mallorca) Bon dia Calvià radyo programına kendi psikoloji alanıyla düzenli olarak katkıda bulunuyor. Ayrıca ara sıra IB3 (Balear Adaları) televizyon kanalında psikolog olarak işbirliği yapıyor.


En son incelenen makaleler