Logo image
Logo image
Alicia Garrido Martín

Alicia Garrido Martín

Tıbbi ekip
Psikolog

Psikolog, nöropsikoloji ve psikopedagoji alanında uzmanlaşmıştır. Bu alanlarda farklı merkez ve kurumlarda klinik psikolog olarak çalıştı. Farklı derneklerde gönüllülük yaptı ve aynı zamanda bir organizatör olarak işbirliği yaptı. Halen mesleğini özel bir muayenehanede sürdürmektedir.

Yazar hakkında

Salamanca Papalık Üniversitesi'nden Psikoloji bölümünden mezun oldu (2011). Madrid Etkileşim ve Kişisel Dinamikler Enstitüsü'nden (2013) Bireysel ve Grup Psikoterapisi alanında yüksek lisans derecesine ve Yüksek Psikolojik Araştırmalar Enstitüsü'nden (2016) Klinik Nöropsikoloji alanında yüksek lisans derecesine sahiptir .

Ayrıca, Etkileşim ve Dinamikler Enstitüsü'nden (2013) Dinamik Psikoterapide uzman unvanına ve Madrid Resmi Psikologlar Koleji'nden Çocuklar ve Ergenlerle Psikoterapide uzman unvanına sahiptir (2014). Tamamlayıcı olarak Acil Durumlar, Acil Durumlar ve Felaketlerin Psikolojisi (2013) yüksek lisans programını tamamladı.

Farklı merkez ve kurumlarda psikolog, eğitim psikoloğu ve nöropsikolog olarak çalıştı. Şu anda özel muayenehanede, yayıcı rolüyle birleştirdiği bir işi bulunmaktadır.


En son incelenen makaleler