Seni Seveceğime Söz Veriyorum

Seni Seveceğime Söz Veriyorum
Adriana Díez

Yazan ve doğrulayan psikolog Adriana Díez.

Son Güncelleme: 22 Aralık, 2022

Sana bakacağıma ve seni güldüreceğime söz veriyorum. Sana aşk vereceğime söz veriyorum ve asla yalnız olduğunu hissettirmeyeceğime söz veriyorum. Ayrıca, aramızda kilometreler olsa bile, sana yakın olacağıma söz veriyorum. Her sarsıldığında elini tutmaya söz veriyorum ve ihtiyacın olduğunda sana sarılacağıma söz veriyorum.

Sana sevgi vermek istiyorum ve bunu hissetmeni ve korkularını ve şüphelerini eritmek istiyorum. Birbirimize sıkı sıkıya sarılmamızı istiyorum; ne olursa olsun, seni sevmeye söz veriyorum. Yanında olmak istiyorum. Bana yakın hissetmeni istiyorum.

Sani kahkahalar atarak dans ettirecek bir şekilde şarkı söylemeye ve acıyan yerlerini öpmeye söz veriyorum. Sana eskiden yalnız olduğunu unutturacağıma ve gözlerimiz birbirine kenetlendiğinde her şeyi yepyeni kılacağıma söz veriyorum. Sana her şeyi vermek istiyorum. Seni mutlu etmek istiyorum. İzin verirsen, her gün bunu yapmaya söz veriyorum.

Bana aynı şey için söz verirsen başka bir şey istemeyeceğim. Geçmişini silmeni istemiyorum. Kimsek oyuz, ve ben de seni böyle seviyorum, çünkü sen sensin. Kendini “biz” olmak için kaybetmeni istemem. Ama yine de umarım “senin” bir parçası olmamı istersin.

yıldızlar altında

Sen ve ben ve birlikte yarattığımız her şey

Birlikte iki kişi hep birden fazla olur. İki kişi, parçalarının toplamından daha büyük bir şey yaratmak için birleşirler. Asla sadece bir artı olmayız.

Büyümeye ve bende istediğin şeyleri kazanmaya söz veriyorum. Denklemin bir kısmının kaybolmasına asla izin vermeyeceğim. Bu şekilde hissedersen, beni bir dürt, çünkü burada olacağımı biliyorsun. Sadece bazen, senin geldiğini görmek için saklanmaktan hoşlanırım. Elimi tutmayı seçersen, bunların hepsini yapmaya söz veriyorum. Daha sonra tüm hesaplamaları yapabiliriz.

Galiba kazandık, şimdi sıra bizde. Sana herşeyi vaat etmek ve aşık olmak istiyorum. Seni sevmek ve senin hakkında daha çok şey bilmek istiyorum. Seni sıkmak ve seni özel yapan her küçük detayları tanımak istiyorum. Ne hayal ettiğini, ne istediğini ve kaçmak istediğin yerleri bilmek istiyorum. Çünkü eğer izin verirsen, ben seninle her yere gelirim.

el ele

Kendim olmaya söz veriyorum

Bazen hoşlanmasan bile, ben her adımda kendim olacağım. Kendim olmaya devam edeceğim ve her şeyi her zaman yaptığım gibi yapacağım. Çünkü kendimi sevdikten sonra bile, hala geriye çok fazla sevgi kalıyor.

Bu yüzden sevgimi bir aşk yayına sarılmış şekilde sana vermek istiyorum. Lütfen seni güldüren kişi, senin yanında uyuyan kişi olmama izin ver. Seni dinleyen ve seni kucaklayan kişi olmama izin ver.

Tüm bunları yapmaya söz veriyorum çünkü sen beni daha iyi biri yapıyorsun. Seninle konuştuğumda gözlerim yanıyor ve onları senden alamıyorum. Senin için her şeyi yapmaya söz veriyorum çünkü her zaman aklımdasın.

Her zaman her şeyin yolunda gideceği konusunda bana güven veriyorsun. Gerçekten denersek, her yere gidebileceğimizi söylüyorsun. Birbirimize saygı duyarsak, acele ve hiç şüphe olmaz. Son olarak, eğer şimdi birbirimizi seversek, daima seveceğimizi söylüyorsun – her zaman daha fazla.

Sana aşk vereceğime söz veriyorum. Seni tutan hiçbir şeyi çözmeyeceğim ve seni serbest bırakacağım. Çok uzun zamandır birbirimizin etrafında sessizce dolanıyorduk. Kazandığımız ödülün tadını çıkarma zamanı geldi ve bu yüzden sana tüm bu şeyleri vaat etmek istiyorum.

İlginizi çekebilir ...
Yaralı Bir Kalbin En İyi İlacı Sevgidir
Aklınızı Keşfedin
sayfasında okuyun Aklınızı Keşfedin
Yaralı Bir Kalbin En İyi İlacı Sevgidir

Sevgi, günlük yaşamımızda yaşayabileceğimiz en derin, en yoğun duygudur. Dünya çapında milyonlarca insanı harekete geçiren belki de en güzel duygu....


Aklınızı Keşfedin'in içeriği yalnızca bilgilendirme ve eğitim amaçlıdır. Bir uzmanın teşhis, tavsiye veya tedavisinin yerine geçmezler. Şüphe ya da endişe duyduğunuz herhangi bir durumda, güvenilir bir uzmana danışmak en iyisidir.