Logo image
Logo image
Bernardo Peña Herrera

Bernardo Peña Herrera

Tıbbi ekip
Psikolog

Klinik psikoloji ve adli psikoloji alanlarında uzmanlaşmış psikolog. Isabel I Üniversitesi'nde Adli Psikoloji alanında yüksek lisans profesörüdür ve sonunda farklı medya ile işbirliği yapmaktadır. Uluslararası bir konuşmacı, eğitmen, klinik psikolog ve yazardır. Üç kitabın yazarı ve bir kitabın daha ortak yazarıdır. Psikoloji, semboloji ve mitolojiyi birbirine bağlayan çizgiler üzerine birkaç araştırma makalesi yayınladı.

Yazar hakkında

Jaén Üniversitesi'nden (2010) Psikoloji bölümünden mezun oldu. Almería Üniversitesi'nden (2011) Klinik ve Sağlık Bağlamlarında Fonksiyonel Analiz alanında yüksek lisans derecesine ve COPAO , Granada'dan (2012) Hukuk ve Adli Psikoloji alanında yüksek lisans derecesine sahiptir . Salamanca Üniversitesi'nde Psikoloji doktorasına erişmek için okudu ve sonunda Ávila Katolik Üniversitesi'nde Hukuk öğrencisi oldu.

Yayınlanmış 8 bilimsel makalesi vardır ve General Psychopathology , Neurosciences: etiyology of beyin hasarı ve Psikolojik Değerlendirme kitaplarının yazarıdır. Ayrıca, ROA Modeli: Integration of Object Relations Theory and Attachment Theory kitabının ortak yazarıdır.

2010'dan beri profesyonel olarak klinik ve adli psikolog, yazar, eğitmen, üniversite profesörü, uluslararası konuşmacı ve çeşitli medya ile işbirlikçi olarak çalıştı. Şu anda Isabel I Üniversitesi'nde Adli Psikoloji alanında yüksek lisans derecesi üzerine profesördür. Başlıca araştırma alanları psikoloji, mitoloji, semboloji ve antropolojik hermenötiktir.


Son makaleler