Logo image
Logo image
Paula Villasante

Paula Villasante

Tıbbi ekip
Psikolog

Psikolog, uygulamalı sinirbilimlerde uzmanlaşmıştır. İspanyol Kızıl Haçı da dahil olmak üzere çeşitli kurumlarda gönüllü olarak çalıştı. Serbest zaman gözlemcisi, psikiyatrist asistanı ve İngilizce sınıf öğretmeni olmuştur. Şu anda profesyonel bir yazar olarak bir yönü keşfediyor.

Yazar hakkında

Valencia Üniversitesi'nden (2017) Psikoloji bölümünden mezun oldu. Bu eğitim evinde ayrıca Temel ve Uygulamalı Nörobilimler (2018) alanında yüksek lisans eğitimi aldı. Ayrıca Psikiyatri Asistanı (2014), İspanyol Kızıl Haçı'ndan İlk Yardım kursu (2015) ve Escolapias Valencia (2013) tarafından Serbest Zaman Monitörü kursu derecesine sahiptir. 2014-2016 yılları arasında Kızılhaç'ta gönüllü olarak çalıştı ve 4 yıl boyunca Cáritas and Scouts Valencians'da serbest zaman izleyicisi olarak çalıştı .

2017 yılında Requena Ruh Sağlığı Birimi'nde klinik psikoloji stajını yaptı. Halen profesyonel bir yazar ve müfredat dışı İngilizce dersleri öğretmeni olarak çalışmakta ve eğitimiyle ilgili faaliyetlerle ilgili olarak farklı kuruluşlar ve STK'lar için gönüllü olarak işbirliği yapmaktadır.


En son incelenen makaleler