Çok İlginç 7 Cinsel Fantezi

Çok İlginç 7 Cinsel Fantezi

Son Güncelleme: 01 Ağustos, 2019

“Zevkler ve renkler tartışılmaz” sözünü siz de duymuşsunuzdur. Ve aynı durum, fanteziler, yani alışılmadık cinsel yaklaşımlar için de kesinlikle geçerlidir. İnsanlar, birden çok ve birbirlerinden oldukça farklı cinsel tercihlere yönelebilir ve türlü türlü nesneler ile tahrik edilebilir.

Fanteziler, normal olarak kabul edilen cinsel yaklaşımlardan farklı olarak, daha yoğun ve kalıcı bir cinsel ilgi yoluyla ortaya çıkar. Bu durum, bireyin iyi ya da kötü bir insan olduğu anlamına gelmez, sadece cinselliğe bakış açısının farklı olduğunun bir ilanıdır. Ayrıca, sağlık açısından da bir bozukluk ya da hastalık olarak görülmez. Toplum açısından kabul görmesi zor fantezileri olan insanların, cinselliğe bu açıdan yaklaşmalarının bir bozukluk olarak görülmesi için, bireyin kendi kendine zarar vermesi veya bir hastalığa sebebiyet vermesi ya da çevresindeki insanların sağlığını riske atması gerekir.

“Kimse kimseye benzemez. Kimse kimseden daha iyi ya da daha kötü değildir. Her birey tamamen kendine has bir yapıdadır. Ve eğer iki kişi bir konu üzerinde anlaşırsa, bu bir yanlış anlaşılmadan ötürüdür.”

– Jean-Paul Sartre

Nispeten daha çok sık görülen fanteziler teşhircilik veya röntgencilik olarak sıralanabilir. Fetişizm veya mazoşizm gibi diğer fantezilerde ise normalden fazla maddi harcama yapılması gerekebilir. Ancak, bugün sizleri daha da garip olan bazı cinsel zevkleri keşfetmeye davet ediyoruz.

Yiff

Ursusagalmatofili, plushofili, tüylü seks veya diğer bir adı ile yiff, tüylü-kürklü hayvan oyuncaklarına ya da bu şekilde giyilmiş insanlara karşı cinsel bir dürtüsü olan insanları tarif etmek için kullanılan bir kavramdır. Yiff, zoofili değildir, çünkü cinsel dürtü doğrudan hayvanlar ile ilgili değildir. Bunun yerine, insanların hayvanlar gibi giyinmesi ya da insanı melekeleri olan hayvanlar ile bağdaştırılan bir yaklaşımdır.

yiff

Kürke ve tüye karşı duyulan bu hayranlık genellikle cinsel değildir. Aslında, doldurulmuş oyuncak hayvanlar ile cinsel ilişkiye giren insanlar ya da cinsel aktivitelere dahil olmak için kılık kıyafetlerini değiştiren insanlar, bu cinsel yaklaşımın azınlığını oluşturur. Oyuncak hayvan kostümleri giymek (Murrsuiting) ya da diğer adı ile kürk ve tüye karşı duyulan cinsel istek olarak yiff, azınlık sayıdaki insanın uyguladığı bir cinsel fantezidir ve birçok kişi tarafından da tuhaf olarak görülür. Genellikle kendi çevresi içerisinde takipçileri bulunur.

Birçok kürklü ve tüylü oyuncak hayvan fantezisi yanlısının toplanma yeri ABD, Avrupa ve İspanya’dır. Ancak, yiff veya murrsuiting partileri veya gruplarını bulmak oldukça zordur. Buna rağmen, bu tür cinsel fanteziler için toplantılar ve partiler organize eden sayısız İnternet sayfası, forum ve uzman grupları vardır. Ayrıca bu temaya sahip videolar ve resimler de mevcuttur.

Gaz çıkarmak

Olactofi ya da başka bir ifade ile osmolagni, bireyin kokular aracılığı ile tahrik edilmesidir. Bu fantezide, insan vücudunun yaydığı kokular yoluyla cinsel uyarılmayı içeren, eproctofili olarak da adlandırılan gaz çıkarma durumunu sıklıkla görürüz. Daha açıklayıcı olarak kokudan kasıt, bağırsak gazlarının vücuttan salınmasıdır.

Koku ve işitme duyusu, dokunmak ve görmek kadar bu fantezinin en önemli parçalarından birini oluşturur. Doğrudan temas halindeyken, koku kaynağına çok yakın olmayı tercih edenler olduğu kadar, kokunun giydikleri kıyafet üzerinde kalmasını isteyenler de mevcut.

Her ne kadar bu fantezi, kendi alanında en tuhaf yaklaşımlardan biri olarak görülse de, gaz çıkarma videoları, yetişkin içerikli sitelerin bir çoğunda oldukça revaçta olan bir kategoriyi oluşturur. Şu ana değin, bu fantezi üzerinde bilimsel bir çalışma yapılmamış olsa da, Mark D. Griffiths’in dile getirdiği Brad’in durumu gibi bir kaç vaka, raporlardaki yerini almıştır.

“En çok tercih ettiğim fantezilerimden biri, bir işi tamamladığım zaman gaz çıkarma metodunu bir ödül olarak almaktır (…) Tam olarak mazoşizm olmasa da, bir boyun eğme durumu vardır. Tüm dikkatleri üzerime çekmeden, sevgilimin benim ile ilgili çokça bir şikayeti olmadan haz aldığım bir durumdur.”

– Brad

Spektrofili veya Eksofili

Bir fanteziden daha ziyade, bazı insanların tecrübe ettiği bir olay olarak düşünülür. Bazı insanlar, hayaletlerle (spektrofil) veya dünya dışı varlıklarla (eksofili) cinsel ilişkiye girdiklerini iddia etmektedir. Kimi meraklılar ise, bu tür bir cinsel birleşimin hayalini kurmakta ya da bu hayali nasıl gerçekleştirecekleri ile ilgili İnternet forumlarını talan etmektedirler.

ruh

Aynı zamanda Doris olarak da bilinen Carla Moran vakası, bu olay ile ilgili akla gelen ilk örneklerden biridir. Moran, hayalet olarak ifade ettiği üç varlık tarafından nasıl tecavüz edildiğini açıklayıp, birçok insanı şoke etmiştir. Şarkıcı Keisha ya da genç aktrist Anna Nicole gibi diğer kadınlar da, bu tür bir olayın başlarından geçtiğini ifade etmiştir.

Bu durum ile ilgili herhangi bir hızlı karar alma mekanizmasını kullanmak mantıklı bir hareket olmaz. Eğer benzer bir olayın başınızdan geçtiğini düşünüyorsanız, güvenilir bir profesyonelden, bir psikologdan veya bir psikiyatrdan yardım almanızı öneririz. Bu, başınıza gelen olayı daha derinden anlatmanıza ve olanları karşılıklı olarak anlamanıza yardımcı olacaktır.

Besleyicilik

Bazı durumlarda, yiyecek ve genel manada besinler ile ilişkilendirilebilecek herhangi bir nesne cinsel arzunun bir simgesi olabilir. Bunun bir örneği besleyicilik (feederism) ya da kilo almaktan veya yemek yemekten tahrik olma durumudur.

Bu alt kültürde, “besleyiciler” ve “beslenenler” olmak üzere iki farklı rol vardır. “Besleyiciler”, partnerlerini besleyerek cinsel olarak uyarılır. Ayrıca, onların kilo almalarını da teşvik ederler. Öte yandan “beslenenler”, yemek yemekten ve kilo almaktan cinsel olarak bir haz alırlar.

Şu ana değin bu fantezi ile ilgili elimizde pek bir bilgi yok, belli başlı bir fantezi mi ya da belirli fiziksel özelliklere sahip kişilere karşı duyulan cinsel arzu olan morfolin gibi başka bir fantezinin uzantısı mı bilemiyoruz. Gerçek şu ki, bu fantezinin birçok takipçisi vardır. Bununla ilgili mevcut görsel-işitsel materyaller oldukça çeşitlidir. Hatta bu fantezi türü, Feed adlı bir filme konu bile olmuştur.

Dokungaçlı tecavüz

“Dokungaçlı tecavüz” veya bir diğer adı ile “shokushu goukan” belirli bir kitleye özgü çok yaygın bir fantezidir. Adından da anlaşılacağı gibi, bu fantezide, ana kahraman, dokunaçları olan bir nesnedir. Bu dokungaçlar hayvanlara, hayali canavarlara ya da dokungaçlı bir giysi giyen bir insana ait olabilir.

ahtapot

Her ne kadar bu yaklaşım dokungaçlı tecavüz olarak geçse de, cinsel birleşme her iki tarafında onayı alınarak gerçekleştiği için, fantezinin her zaman için bir tecavüz teması içermesine gerek yoktur. Bununla birlikte, hakim olma dürtüsü hala baskındır ve genellikle dokungaçlara “maruz kalan” olduğu için, kadın hareketsiz hale getirilip, egemen olan partnerine boyun eğmek ile yükümlü olur.

Dokungaçlı tecavüz, oldukça yaygın olan hentainin bir alt türünü oluşturur. Her ne kadar hentai – manga veya pornografik içerikli anime– Japonya kökenli bir terim olsa da, bu fantezinin kullanımı global bir üne kavuşmuş ve diğer ülkelere de sıçramıştır. Yalnızca bu alt türe ait binlerce video ve benzeri resim yayını yapan İnternet siteleri vardır.

Ezmeli fetiş

Ezmeli fetiş, en ilginç fantezilerden biridir. Bu fantezide, meyveleri, böcekleri veya diğer canlıları ezmek gibi hareketlerden kaynaklanan cinsel haz vardır. Bu yaklaşım, bir nevi ayak fetişliği, egemen partner ve sadizmden oluşan bir karışımdır. Ezilmiş olan nesneler genellikle meyveler veya küçük hayvanlardır.

Sadece ezmeli fetişe ayrılmış, özel olarak tasarlanmış İnternet siteleri vardır. Bu siteler farklı nesneleri veya hayvanları ezen kadınların resimlerini ve videolarını içerir. Bu videolar çoğunlukla kadınların ayaklarını ve ezilme sürecini ve bu süreçten arta kalanları göstermektedir.

merdiven

Bu fantezinin iki türü vardır; yumuşak ezme ve sert ezme. Yumuşak tür, meyveleri, böcekleri veya küçük yumuşakçaları ezmeyi içerirken, sert fetiş ise kurban olarak, bir tavşanı, küçük bir kediyi veya bir kuşu içerebilir. Her ne şekilde olursa olsun, bu uygulamada canlı hayvanlar kullanıldığı için, canlıya yapılan bir zulüm olarak kabul edilir ve bu nedenle de yasal bir suç teşkil eder.

Kapı Kolu Fantezisi

Kapı kolu fantezisi, kapı kollarını yalayan genç kızların fotoğraflarından oluşur. Bu görüntülerin, masum olmaktan bir yana, açık cinsel çağrışımları vardır. Birçok kız, oral seksin kendine haz pozisyonlarını ve ifadelerini taklit ederek bu eylemi gerçekleştirir.

Kapı kolu fantezisinin temelleri Twitter’da atıldı ve bu sosyal mecrada dönen bir muhabbetin sonucu olarak dünyaya geldi. Fantezi, hızlı bir şekilde viral olduktan sonra, kapı kollarını yalayan kızların olduğu blog sayfaları, bu furyayı takip etmiştir. Hatta bu olay ile ilgili bir televizyon şovu bile yapıldı.

Bazen kapı kolu fantezisi sadece yalamak ile kalmaz, aynı zamanda kapı tokmağı ile yapılan türlü türlü “oyunları” da içerir. Bu uygulamaya çok benzeyen başka fantezilerde vardır. Örneğin, bir kapı kolu yerine, bir arabanın vites kolunun kullanılması.


Bu metin yalnızca bilgilendirme amaçlı sunulmuştur ve bir profesyonelle görüşmeyi yerine geçmez. Şüpheleriniz varsa, uzmanınıza danışın.