Logo image
Logo image
Ebiezer López

Ebiezer López

Tıbbi ekip
Psikoloji

Psikolog, insan davranışının yönelimi konusunda uzmanlaşmıştır. Yazar ve editör olarak çalıştığı ruh sağlığı ile ilgili farklı dijital platformlara katkıda bulunmaktadır. Çevrimiçi psikolog olarak özel danışmanlık hizmeti veriyor ve aynı zamanda ülkesi Venezuela'da bir insan hakları aktivisti.

Yazar hakkında

Arturo Michelena Üniversitesi'nden (2020) Klinik Psikoloji bölümünden mezun oldu . Venezuela Psikiyatrik ve Seksolojik Araştırmalar Merkezi tarafından Davranışsal Rehberlik alanında yüksek lisans derecesine erişmek için çalışıyor.

Amerika Birleşik Devletleri Karakas Büyükelçiliği Onur Ayı için Öyküler Koleksiyonu'nun (2017) galibi oldu. Ayrıca UAM (2021) İktisadi ve Sosyal Bilimler Fakültesi Araştırma Merkezi tarafından düzenlenen Sosyal Bilimler Araştırma Konferansı'na konuşmacı olarak katıldı. Ruh sağlığı konularında uzman olarak yerel radyo programlarıyla işbirliği yaptı .

Şu anda özel alanda çevrimiçi bakım sunan bir psikolog olarak çalışmaktadır. Yazmaya, araştırmaya, klinik psikolojiye ve sinirbilime düşkün olması onu bu konularla ilgili dijital platformlarda yazar ve editör olarak çalışmaya yöneltmiştir. Venezuela Igualitaria'da bir insan hakları aktivisti, bu yüzden sosyal eylemle de ilgileniyor.


En son incelenen makaleler