Thumb Author Daniela Alós

Daniela Alós

Psikolog


Psikanalizkonusundauzmanlaşmışpsikolog.Çocukveyetişkinpsikoterapisti,kaosveacildurumbağlamlarınınsüpervizörüveeğitimveorganizasyonpsikolojisideneyiminesahiptir.LugaryLazo'nunkurucuortağıveQuipuInstituto'nunPichónRiviereService'indeterapist.Ayrıcamesleğiniözelbirmuayenehanededeicraetmektedir.

Yazar hakkında

Karakas Metropolitan Üniversitesi'nden (Venezuela) Psikoloji Derecesi . AMP'nin bir okulu olan New Lacanian Caracas Okulu'nda Yüksek Psikanaliz Çalışmaları okudu ve daha sonra Salamanca Üniversitesi'nde Klinik Psikanaliz alanında Yüksek Lisans yaptı .

2012 yılında çocuk, ergen ve yetişkinlere hizmet vererek klinik uygulamasına başlamış ; Disiplinlerarası bir Bariatrik Cerrahi ekibinin parçasıydı, bu hastaları değerlendirdi, eşlik etti ve izledi.

2010-2016 yılları arasında çocuk ve temel alanında eğitim psikoloğu olarak çalıştı . 2016 yılında İspanya'ya taşınarak Madrid'deki Quipu Enstitüsü'nün Pichon-Rivière Hizmetinde gönüllü Psikanalist Terapist olarak vakalara katılmaya başladı, daha sonra bu merkeze aday üye oldu ve özel muayenehanesine devam etti. Madrid'de ve çevrimiçi olarak yüz yüze psikanalitik terapötik bakım vermektedir .


Son makaleler