Bir Kardeşin Verebileceği En İyi Hediye Yeğendir

Bir Kardeşin Verebileceği En İyi Hediye Yeğendir

Son Güncelleme: 17 Mart, 2018

Bir kardeşin verebileceği en iyi hediye bir yeğendir. Çünkü bir çocuğa sarılmak kadar güzel bir şey yoktur, özellikle de o çocuk, kardeşinizin en büyük ve en görkemli yaratımı ise.

Bir yeğeniniz olduğu zaman neredeyse otomatik olarak bir tür süper kahraman olursunuz. Biri için baştan ayağa örnek alabileceği, sıcak bir sarılma ya da tanıdık bir göz kırpmasıyla sonsuz bir sevgiyi iletebilme kabiliyetine sahip biri haline gelirsiniz.

Teyze, hala, amca ve dayı ile yeğenler arasında pek çok nedenden ötürü özel bir uyum vardır; bunlardan birincisi, aralarındaki sevginin, çocuk yetiştirme baskısına ya da sorumluluğuna tabi olmayışıdır. Sadece teyze, hala, dayı ve amcalar; ebeveynler gibi kucaklaşabilir, kardeşler gibi sır tutabilir ve arkadaşlar gibi sevinç paylaşabilir.

teyze ve yeğen

Hayatınızın geri kalanı için sevgi ve hayranlık ile dolup taşmak

Yeğenleri olan insanlar şanslıdır. Şanslıdır çünkü bir yeğen için hissettikleri sevgi sınırları aşar ve bu da onlarla geçirilen vakti çok daha eğlenceli bir hale getirir.

Yorucu derecede keyifli, ancak benzersiz ve her zaman özel. Her iki dünyanın en iyi halini elde edersiniz, çünkü tüm zamanınızı onlarla harcamak zorunda kalmazsınız, bu yüzden onlarla vakit geçirirken, onlara kendilerini krallar ve kraliçeler gibi hissettirmek, onlarla sonsuza kadar oynamak ve çevrelerindeki dünyayı yeniden keşfetmek için kendinizi onlara adayabilirsiniz.

Ve onlar için mükemmel bir rol modeli haline geldiğiniz için, aynı zamanda ağlamaları için bir omuz ve hayat ve duygular hakkında sadık bir rehber olursunuz. Fedakarlık, zaman, eğlence ve çaba ile onlarla olan ilişkiniz, inanılmaz duyguların ve hislerin tohumlarını eker.

kız ve fil

Teyze, hala, dayı ve amcanın önemi

Teyze, hala, dayı ve amca aileler için çok önemlidir ve çocukların doğumundan itibaren bu ilişkiyi besleyebilmek ve bu ilişkinin tadını çıkarmak şarttır. Bir teyze, hala/ amca, dayı çeşitli durumlar karşısında onlara başka bakış açıları gösterebildikleri için yeğenlerinin gözünde bir rehberdir; endişeleri, şakaları, düşünceleri ve duygularını daha özgürce paylaşabilecekleri birisidir.

Teyze, hala, dayı ve amcalar, ilgi alanlarını çocuklarla paylaşma ve onların en büyük motivasyonlarını artırmanın yanı sıra, aileleri ile ters düşebilecekleri karmaşık zamanlarda onlara danışmanlık ve rehberlik etme konusunda uzman kişilerdir.

Teyze, hala, dayı ve amcalar; yeğenlerin arkadaşları ile eşit hale gelmemeliler ancak esnek ve takdire şayan bir yetişkin olmakla birlikte aynı zaman bir işbirlikçi, sırdaş ve yakın da olabilirler.

çocuk

Harika bir teyze, hala, dayı ya da amca olmak, bir çocuğa kendiliğinden size dünyanın en iyi teyzesi, halası, dayısı ya da amcası olduğunuzu söylemesi için, içinizdeki çocuğu ortaya çıkarmanız gerekir. Bu şekilde, çocuklar daha rahat bir şekilde eğlenebilir ve siz de onlarla büyülü bir ortam paylaşabilirsiniz.

İyi bir teyze, hala, dayı, amca; yeğenlerine önem verir, onları arar, onlara bakar ve onlara dünyayı keşfetme fırsatı verir; onlarla unutulmaz anlar paylaşır, onlarla birlikte geçmişe mutluluk ve teşekkür ile bakar.

Teyze, hala, dayı, amca olmak kolay değildir, ancak bu, hayatımızda oynayabileceğimiz en muhteşem, inanılmaz ve insanı mutlu eden rollerden biridir. Tıpkı, yeğenlerin bir kardeşin verebileceği en iyi hediye olduğu gibi, teyzeler, halalar, dayılar ve amcalar da çocuklar için en güzel duygusal miraslardır.

ağaç ve kız
İlginizi çekebilir ...
Kız Kardeşler Birbirlerine Kalpten Bağlıdırlar
Aklınızı Keşfedin
sayfasında okuyun Aklınızı Keşfedin
Kız Kardeşler Birbirlerine Kalpten Bağlıdırlar

kız kardeşleriniz ile, geçmişinizi, deneyimlerinizi ve özellikle kız kardeşlere has olan duygusal bir mirası paylaşırsınız.

Ana görsel referansı Karin Taylor


Aklınızı Keşfedin'in içeriği yalnızca bilgilendirme ve eğitim amaçlıdır. Bir uzmanın teşhis, tavsiye veya tedavisinin yerine geçmezler. Şüphe ya da endişe duyduğunuz herhangi bir durumda, güvenilir bir uzmana danışmak en iyisidir.