Logo image
Logo image
Miguel Ángel Rizaldos

Miguel Ángel Rizaldos

Psikolog

Kişisel ve iş koçluğu, spor psikolojisi ve klinik psikoloji alanlarında uzmanlaşmış psikolog. Bir psikolog olarak 30 yılı aşkın deneyimini bir araya getiriyor ve sanal bir modalite altında klinik psikoloji hizmetleri sunma konusunda İspanya'daki öncülerden biriydi. Çeşitli yüksek lisans derecelerinde öğretim görevlisi, yazar ve üniversite profesörü.

Yazar hakkında

Madrid Complutense Üniversitesi'nden Klinik Psikoloji uzmanlığı ile Psikoloji bölümünden mezun oldu (1990). Kadın erkek fırsat eşitliği, klinik psikoloji, çocuk bakımı, psikopedagoji, kişisel gelişim ve iş sağlığı gibi alanlarda onlarca kurs ve uzmanlıkla eğitimini tamamladı.

Klinik psikolog olarak 30 yıldan fazla deneyime sahiptir ve İspanya'da çevrimiçi klinik psikolojinin öncülerinden biridir. Psikoterapi, koçluk, spor psikolojisi ve işletme koçluğu alanlarında uzmandır . 2013 yılında başı dertte olan anneler ve babalar için mini rehber kitabını yayınladı ve Mayıs 2019'da Vital Editores aracılığıyla başı dertte olan anneler ve babalar için rehber'i yayımladı; reşit olmayanların psikolojik iyi olmalarının en önemli anahtarlarını ve onları etkili ve sağlıklı bir şekilde nasıl eğitebileceklerini belirttiği bir kitap.

Miguel Ángel Rizaldos farklı basın, radyo ve televizyon medyalarında işbirliği yapıyor ve şirkette kişisel ve profesyonel alanlarda sağlık ve esenlik konusunda eğitmen, etkileyici, blog yazarı ve konuşmacı ve aynı zamanda bir kampanya danışmanı. Yüksek Psikolojik Araştırmalar Enstitüsü'nde Klinik Seksoloji ve Çift Terapisi alanında yüksek lisans derecesi ve Madrid Avrupa Üniversitesi'nde İleri Psikoloji ve Sağlık Teknikleri alanında yüksek lisans derecesi profesörüdür. Ayrıca, farklı üniversiteler ve yüksek öğrenim enstitüleri için psikoloji stajı öğretmeni olarak işbirliği yapmaktadır.