Thumb Author Laura Gómez Domínguez

Laura Gómez Domínguez

pedagog


Yeni öğrenme ve öğretme teknikleri konusunda eğitimli eğitim psikoloğu. Bir gençlik kolaylaştırıcısı, dil öğretmeni, erken çocukluk eğitimcisi, boş zaman izleyicisi ve okul refakatinde akıl hocası olarak çalıştı. Halen Malaga Üniversitesi'nde Eşitlik ve Toplumsal Cinsiyet alanında yüksek lisans yapmaktadır.

Yazar hakkında

Malaga Üniversitesi Pedagoji bölümünden mezun oldu (2015). Aynı eğitim kurumunda ESO, Bakalorya, FP ve Diller - Eğitimsel Oryantasyon Eğitimi alanında yüksek lisans derecesine (2020) ve Alfonso X El Sabio Üniversitesi'nden Psikopedagoji alanında yüksek lisans derecesine sahiptir (2022). UMA'da Cinsiyet Eşitliği alanında yüksek lisans eğitimi alıyor.

Sanal öğrenme öğretmeni için eğitim koçluğu, yaratıcılık teknikleri ve metodolojileri konusunda eğitim aldı. Bristol'de Class Recruitment'ta çocuk eğitimcisi olarak çalıştı ve farklı Avrupa ülkelerinde gençlerin güçlendirilmesi, sürdürülebilirlik ve mültecilerin durumu konularında hareketlilik faaliyetleri yürüttü.

İngiltere ve Polonya gibi ülkelerde İngilizce ve İspanyolca öğretmeni olarak öğretim alanında deneyime sahiptir. Ayrıca sosyal nitelikteki sorunlarla ilgilenen bir gençlik dinamörü olarak, farklı portallar için seyahat incelemelerinin yanı sıra pedagoji, psikoloji ve genel olarak esenlik ile ilgili konularda yazar olarak çalışmaktadır.


Son makaleler