Logo image
Logo image
Ana Gorrochategui

Ana Gorrochategui

Tıbbi ekip
Psikolog

Klinik psikoloji ve cinsel terapi ve çift terapisi konusunda uzmanlaşmış psikolog. Farklı psikoloji ofislerinde çalıştı ve beş yıl boyunca kendi ofisinde çalıştı: Ana G. Echepare Terapötik Psikoloji Merkezi. Halen İspanyol Kızılhaçında gönüllü ve eğitim teknisyeni olarak çalışmaktadır.

Yazar hakkında

Bask Ülkesi Üniversitesi'nden Psikoloji Derecesi (2013). Yüksek Psikolojik Araştırmalar Enstitüsü'nde (ISEP) Cinsel Terapi ve Çift Terapisi alanında Yüksek Lisans Derecesi (2013) ve Klinik ve Sağlık Psikolojisi alanında Yüksek Lisans Derecesi (2014) aldı.

Eğitimi, İspanyol Bilişsel Davranışsal Klinik Psikoloji Derneği'nden Çocuk ve Ergen Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Derecesi (2014) ve DDF'den sosyal dışlanma riski taşıyan gruplarda Sosyal Eğitim Yüksek Lisans Derecesi (2017) ile tamamlandı.

Farklı merkez ve kuruluşlarda psikolog olarak çalıştı: Osakidetza, Gasteiz Residencial, Otazu Toplu Konut, EDIREN, Ana G. Echepare – Terapötik Psikoloji Merkezi. İspanyol Kızılhaçı için Álava'da gönüllülük için bir ölçüttür.


En son incelenen makaleler