Thumb Author Alberto Álamo

Alberto Álamo

Psikolog


Seksoloji konusunda uzmanlaşmış bir psikolog. Miguel de Cervantes Avrupa Üniversitesi'nde Cinsellik Psikolojisi konusunda üniversite profesörü olarak çalıştı. Ayrıca, potansiyel dışlanma riski altındaki küçükler ve gruplarla ve ayrıca çevrimiçi psikoloji programları için terapötik koordinatör olarak çalıştı.

Yazar hakkında

Salamanca Üniversitesi'nden Psikoloji Derecesi (2014). Miguel de Cervantes Avrupa Üniversitesi'nden Seksoloji alanında yüksek lisans derecesine (2015) ve Córdoba Üniversitesi'nden Genel Sağlık Psikolojisi alanında yüksek lisans derecesine sahiptir (2016). Dernek numarası: AN08736.

Genel Sağlık Psikolojisi: Terapötik uygulamaya uygulanan metinler (2017) kitabında "Olumlu Çift İlişkileri" bölümünün yazarıdır. Ayrıca Sexologistler tarafından yazılan Erotic Stories (2015) ve Sexologistler tarafından yazılan More Erotic Stories (2016) kitapları için iki erotik hikayenin yazarıdır.

Oviedo'nun (2017) III. Ulusal Psikoloji Kongresi'ne katılmıştır. 2013 yılından bu yana ortaokullarda ve sosyal dışlanma riski taşıyan gruplarda seks eğitimcisi olarak profesyonel olarak çalışmaktadır. Şu anda psikoloji kliniği PSIKO - Psychology Online'ı birlikte yönetiyor ve koordine ediyor .


Son makaleler