Thumb Author Álvaro Cabezuelo

Álvaro Cabezuelo

Psikolog


Psikolog ve üniversite profesörü. Yetişkinlerde Klinik Psikoloji alanında yüksek lisans ve Sosyal Medya ve Topluluk Yöneticisi alanında yüksek lisans yaptı. Sosyal ağlar yöneticisi, Pazarlama ve Reklamcılık doçenti, içerik ve iletişim yöneticisi olarak çalıştığı için profesyonel kariyeri bu son uzmanlığa yönelmiştir. Ayrıca İnternet zorbalığına karşı programlarda işbirliği yapıyor.

Yazar hakkında

Granada Üniversitesi'nden Psikoloji, Aaron Beck Psikoloji Kliniğinden Klinik Psikoloji Yüksek Lisansı, Madrid Complutense Üniversitesi'nden Sosyal Ağlar Yoluyla İletişim ve Pazarlama Yüksek Lisansı mezunudur.

Doctor Trece (İletişim ve Pazarlama Ajansı) Sosyal Medya Departmanından ve Terceto İletişim ve Reklamcılıktan sorumlu olmuştur. Halen Reina Isabel Uluslararası Eğitim Merkezi'nde (Granada) Pazarlama Yüksek Derecesinde Sosyal Medya ve Dijital Kimlik öğretmeni, Granada Ticaret Odası'nın PICE Programlarında Terceto Comunicación'da yardımcı eğitmen ve Dijital Pazarlama ve Sosyal Ağlar alanında serbest çalışmaktadır.  Siber zorbalığa karşı ulusal bir dernek olan Stophaters'da ve La Mente es Maravillosa dergisinde Psikolog ve Sosyal Medya olarak işbirliği yapmaktadır.


Son makaleler