Thumb Author Okairy Zuñiga

Okairy Zuñiga

Dijital pazarlama uzmanı


Avukat, dijital pazarlama konusunda uzman olarak profesyonelleşti. SEM, içerik yazarı, içerik yöneticisi, hesap yöneticisi ve ücretli kampanyaların yaratıcısı olarak çalıştı. Aynı zamanda çevirmen ve İngilizce öğretmenidir. Halen Hidalgo Eyaleti Özerk Üniversitesi'nde Pazarlama alanında eğitim görmektedir.

Yazar hakkında

Latin Amerika Teknoloji Enstitüsü'nden Hukuk bölümünden mezun oldu (2009). Bu üniversitede Vergi Hukuku uzmanlığı ile eğitimini tamamlamıştır ve şu anda Hidalgo Eyaleti Otonom Üniversitesi'nde Pazarlama alanında eğitimine devam etmektedir.

Okairy Zuñiga meslek olarak bir avukattır, ancak 2011'den beri çeşitli web portallarında SEO editörü ve metin yazarı olarak çalışmaktadır. Expedia México, Pymerang, JW Maxx Solutions, Creativa Edition, RedLemon, Súmate Marketing Online ve diğerleri gibi alanlarla işbirliği yaptı.

Ayrıca çevirmenlik ve İngilizce öğretmeni olarak bir meslek edinmiştir. Instituto Hidalguense de la Juventud'da İngilizce, CultureAlley'de İspanyolca öğretmeni olarak çalıştı. Coursera platformu için altyazı videolarının yanı sıra girişimcilikle ilgili birkaç kitabın çevirmeniyle işbirliği yaptı.

Ücretli kampanya yöneticisi, hesap yöneticisi ve içerik yöneticisi olarak deneyime sahiptir. Halen profesyonel yazar olarak ve farklı şirketlerde SEM olarak çalışmaktadır.


Son makaleler