Thumb Author Bárbara Arenas

Bárbara Arenas

psikolog


Sağlık psikoloğu ve çocuk uyku uzmanı. Diğerlerinin yanı sıra Gaias Klinikleri, Red Madre Derneği ve Juan María Merkezi gibi farklı kurumlarda sağlık psikoloğu olarak geniş deneyime sahiptir.

Yazar hakkında

Madrid Özerk Üniversitesi'nden Psikoloji Derecesi (2013). Yüksek Psikolojik Araştırmalar Enstitüsü'nden Çocuk ve Ergen Klinik Psikolojisi Yüksek Lisansı (2015). Instituto Superior de Estudios Psicológicos'tan Klinik ve Sağlık Psikolojisi Yüksek Lisans Derecesi (2016), burada ayrıca Bilişsel Davranışçı Terapi alanında Yüksek Lisans Derecesi (2016) aldı. La Rioja Üniversitesi'nden Öğretmen Yetiştirme Yüksek Lisans Derecesi (2017).

López Ibor Psikiyatri Kliniğinin Reaktif Gündüz Merkezinde; La Paz Üniversite Hastanesi'nin (Madrid) Palyatif Bakım Servisinde ve Gaias Kliniğinde  Juan María Zihinsel Engellilik Merkezi'nde sağlık psikoloğu olarak çalıştı.

Vázquez-Noguerol Kliniğinde sağlık psikoloğu olarak devam ettiği işinin yanı sıra bebek uykusu uzmanı olarak çalışmaktadır. Son birkaç yıldır ikincisinde uzmanlaşmıştır.


Son makaleler