Logo image
Logo image
Andrea Pérez

Andrea Pérez

Tıbbi ekip
Psikolog

Psikolog, üçüncü nesil terapilerde ve bilişsel-davranışçı modelde uzmanlaşmıştır. Ruh sağlığı merkezleri ve kurumları için psikolog olarak geniş bir işbirliği deneyimine sahip olmasına rağmen, şu anda özel muayenehanesinde çalışmaktadır. Ayrıca kendi disiplininin yaygınlaştırılması ile ilgili makalelerin yazarı ve editörü olarak çalışmaktadır.

Yazar hakkında

Bask Ülkesi Üniversitesi'nden Psikoloji bölümünden mezun oldu (2013). Almería Üniversitesi (2018) tarafından Üçüncü Nesil Terapiler uzmanı ve aynı kurum tarafından (2021) Bağlamsal Terapiler uzmanı olarak akredite edilmiştir. Ayrıca Madrid Terapötik Enstitüsü'nde Fonksiyonel Analiz konusunda eğitim almıştır.

İnsanların ruh sağlığına adanmış farklı dernek ve merkezlerde çalıştı. Bir psikolog olarak işbirliği, CAIDIS La Atalaya Merkezi, Ribera Tıbbi Yardım Merkezi ve ANASASS için öne çıkıyor. Beş yıldan fazla bir süre zihinsel engelli, akıl hastalığı ve davranış bozukluğu olan kişilere yönelik bir bakım merkezinde genel sağlık psikoloğu olarak çalıştı.

Andrea Pérez şu anda yetişkinler, çiftler, çocuklar ve ergenler için yüz yüze ve çevrimiçi psikolojik terapi gerçekleştirdiği özel psikoloji pratiğine devam etmektedir. Ayrıca ağırlıklı olarak yetişkin nüfusa hizmet verdiği çevrimiçi terapi platformlarıyla da işbirliği yapmaktadır. Bilişsel davranışçı terapi ve üçüncü kuşak terapiler konusunda uzmanlaşmıştır. Ayrıca psikoloji ile ilgili dijital medyanın yazarı ve editörü olarak çalışmaktadır.


En son incelenen makaleler