Thumb Author Cristina Medina Gómez

Cristina Medina Gómez

dilbilimci


İçerik düzenleme konusunda uzmanlaşmış filolog. Farklı yayınevleri ve kitapçılarda redaktör ve yayın takvimi yöneticisi olarak çalıştı. Son yıllarda, şu anda profesyonel olarak çalıştığı bir alan olan web sayfası geliştiricisi olarak paralel bir kariyer inşa etti.

Yazar hakkında

Salamanca Üniversitesi'nden Hispanik Filoloji (2014) mezunu. Bu çalışma evinde ayrıca Romantik Diller, Edebiyatlar ve Kültürler (2016) diploması aldı . Madrid Complutense Üniversitesi ve Santillana yayınevi tarafından yönetilen Yayıncılık alanında yüksek lisans derecesini (2017) tamamladı ve yaratıcı yazarlık ve yazılı iletişim alanlarında çeşitli derecelere sahiptir.

Profesyonel olarak web siteleri için içerik yazmaya başladı ve daha sonra yayın dünyasına girdi. Bu nedenle kitapçılarda ve çeşitli yayınevlerinde kitap ve akademik kılavuzların düzeltilmesi, yayın takviminin planlanması ve yazarlarla ilişkilerde çalıştı. 2017'den beri yazarlar için bir kurgu hizmetleri platformu olan Hablamos con Property'nin yönetimini Madrid'de editör olarak yaptığı çalışmayla birleştirdi.

Buna paralel olarak, web geliştirme ile ilgili bir düzine kursa katıldı. Son yıllarda kariyerini bu alanlara yöneltti ve şu anda geliştirici olarak çalışıyor.


Son makaleler