Thumb Author Montse Armero

Montse Armero

Psikolog


Kapsamlı akademik ve profesyonel deneyime sahip klinik psikolog. Psiko-pedagojik danışman, öğretmen, klinik psikolog, eğitmen ve takım yöneticisi, koç ve içerik yaratıcısı olarak çalıştı. Kurslar, söyleşiler ve çalıştayların kolaylaştırıcısıdır ve şu anda hem yüz yüze hem de çevrimiçi olarak klinik psikolog olarak hizmet vermektedir.

Yazar hakkında

Barselona Üniversitesi'nden Psikoloji bölümünden mezun oldu (2000). Yüksek Psikolojik Araştırmalar Enstitüsü'nden Klinik ve Sağlık Psikolojisi alanında yüksek lisans derecesi (2001), Barselona Otonom Üniversitesi'nden Psikografolojik Uzmanlık, Graphoanaliz, Graphopathology ve Grafik Projektif Testler alanında yüksek lisans derecesi (2009) ve Üniversite olarak yüksek lisans derecesi vardır. EFHRE Uluslararası Üniversitesi tarafından Klinik Psikonöroimmünoloji Uzmanı (2019).

Genel sağlık psikoloğu olarak akredite edilmiştir. 2000 yılından bu yana profesyonel olarak psikolog, okul psikolojik danışmanı, çocuk, ergen ve yetişkinlerin eğitmeni ve öğretmeni olarak çalışmaktadır. 4 yıl Renacer Psikoloji Merkezi ve Doğal Terapiler'in direktörlüğünü yaptı. Ayrıca Escola Nostra Senyora de Mar'da 3 yıl psikopedagojik danışman olarak ve 10 yıl Fundació Educativa la Mercè'de danışman olarak çalıştı.

Halen çevrimiçi psikolog ve çeşitli dijital medya için yazar ve editör olarak çalışmaktadır. Yaşamayı Öğrenmek kitabının yazarıdır ve 2019'da Katalonya Resmi Psikologlar Koleji'nin Popüler Psikoloji Makaleleri Edebi Yarışmasında üçüncülük ödülü kazandı. Hem çocuk hem de ergen psikolojisi ve yetişkinlere yönelik terapiler konusunda uzmanlaşmıştır .


Son makaleler