Logo image
Logo image
Leonardo Resano

Leonardo Resano

Tıbbi ekip
sosyal hizmet uzmanı

Yazar, popülerleştirici, öğretim görevlisi ve motivasyon ve kişisel gelişim uzmanı. Aklınızda Gezinmek (2013) ve Şu anda... (2017) kitaplarının yazarıdır. Sosyal ve kültürel gerontoloji alanında profesör ve koçluk ile ilgili kurs, program ve çalıştayların kolaylaştırıcısı olmuştur.

Yazar hakkında

Navarra Devlet Üniversitesi'nden Sosyal Hizmet Diploması (1994). Euroinnova Business School'dan (2020) Pozitif Psikoloji alanında uzmanlığı vardır.

Kişisel ve kurumsal koçluk alanında öğretmen, yazar ve konuşmacı olarak ve kişisel motivasyon konusunda uzman olarak çalıştı. Halen zihin ve yaratıcılıkla ilgili geniş konularda kişisel danışman ve öğretmen olarak çalışmaktadır. Yerel televizyonda ve farklı kültürel derneklerde düzenli bir işbirlikçidir.

Akılda Gezinmek (Eunate 2013) ve Şu anda… (Eunate 2017) kitaplarının yazarıdır. Çeşitli kurs ve çalıştayların kolaylaştırıcısıdır ve kişisel motivasyonla ilgili projelere aktif olarak katılır. Çok sayıda edebi yarışmada finalist olmuştur ve eğitimine psikoloji alanında devam etmektedir.


En son incelenen makaleler