Logo image
Logo image
Gorka Jiménez Pajares

Gorka Jiménez Pajares

Tıbbi ekip
Psikolog

Zihinsel ve davranışsal bozuklukların ele alınmasında uzmanlaşmış psikolog. İnsan kaynakları alanında psikolog olarak çalışmış olması onu Mesleki Risk Önleme alanında yüksek lisans yapmaya teşvik etmiştir. Halen özel bir danışmanlık firmasında çalışmaktadır.

Yazar hakkında

2017 yılında Ulusal Uzaktan Eğitim Üniversitesi Psikoloji Bölümü'nden Sağlık Psikolojisi ve Zihinsel ve Davranışsal Bozukluklara Müdahale alanından mezun oldu. Ulusal Uzaktan Eğitim Üniversitesinde Çift Terapisi Kursu'nu aldı. Ulusal Sağlık Sistemindeki Dahili Yerleşik Psikoloğa erişim için hazırlık programına katıldı. Üniversite numarası: N-01653.

İnsan Kaynakları danışmanlığı sektörüne girdikten sonra Gorka Jiménez Pajares, özel muayenehanede psikolog olarak çalışıyor ve insanların profesyonel kariyerlerini geliştirmelerine ve kişisel olarak büyümelerine yardımcı oluyor. Halen Mesleki Riski Önleme alanında resmi Yüksek Lisans Derecesi, İş Güvenliği, Endüstriyel Hijyen ve Ergonomi ve Uygulamalı Psikoloji uzmanlıkları ve ayrıca İspanyol Sağlık Psikolojisi Derneği tarafından İntihar Davranışını Önleme Uzmanı eğitimine devam etmektedir.

Gorka, büyük tutkusu olan çoğu yönüyle psikolojiye odaklanmadığı zamanlarda ailesiyle birlikte olmaktan ve bir başka büyük tutkusundan da keyif alıyor: seyahat etmek.


En son incelenen makaleler