Thumb Author Cristian Muñoz Escobar

Cristian Muñoz Escobar

Psikolog


Klinik psikolog ayrıca dilbilim, felsefe ve pedagoji alanlarında uzmanlaşmıştır. Psikodilbilimle ilgilendi, bu yüzden bu alana teorik ve pratik düzeyde giriş yaptı. İnsan öznesini toplum ve dil ile ilişki içinde inceler, hepsi de onun bütüncül bir görünümünü elde etmek amacıyladır.

Yazar hakkında

Luis Amigó Katolik Üniversitesi'nden Psikoloji Lisansı (2018) ve Mezun Olmayan Profesyoneller için Pedagoji (2019) diploması. Aynı üniversitede çeşitli seminer ve çalıştaylara katıldı ve Nöropsikopedagoji Kongresine (2018) katıldı.

2016 yılından beri yazar, ekonomist, filozof ve dilbilimci olarak çalışmaktadır . San Buenaventura Üniversitesi'nde Açık Sandalye versiyonu XXXIV: Freud'da travma kavramı ve Kolombiya'daki savaş bağlamında uygulanması (2016)'da konuşmacı olmuştur. Duygusal zeka, davranış bozuklukları, aile içi şiddet ve çatışma çözümü için alternatif mekanizmalar üzerinde durularak bağımsız bir klinik psikolog olarak çalışmaktadır.

Yazım kitaplarını denetledi, yazdı ve diyagramını çizdi: Horacio Barrios Hernández tarafından olan  Kastilya dilinin yazımının fonolojik, fonetik, gramer, sözdizimsel, mantıksal, metapsikolinguistik ve stilistik temelleri . Carmelo Ruiz Posada'nın bir romanı olan Obsesión'un (2021) ve Uroboros'un ortak editörlüğünü yaptı. Dünyanın gelecek tarihi (2018), Luis E. Uribe'nin bir romanı. Ayrıca Leonardo Da Vinci'nin diyagramını çizdi ve daktilo etti. Geleceğin gölgeleri (2018), Luis E. Uribe ve Anekdotlar ve metodoloji. Efraín Ospino Piñeres'in (2016-2017) pedagojik anıları .

Boş zamanlarını klasik edebiyat, şiir ve Kant felsefesini inceleyerek geçirir; ayrıca meditasyon ve fiziksel egzersizler ilgi alanıdır.


Son makaleler