Logo image
Logo image
Brigida Higueras Madsen

Brigida Higueras Madsen

Tıbbi ekip
Psikolog

Anksiyete bozuklukları ve aile ve çift terapisi konusunda uzmanlaşmış psikolog. 2014 yılından beri Fundación Alcorcón Üniversite Hastanesinde klinik psikolog olarak çalışmaktadır. Enova Tıp Merkezi ve VAIVEN Aile Bakım Merkezi'nin öne çıktığı çeşitli psikoloji kabinelerinde çalıştı.

Yazar hakkında

Madrid Complutense Üniversitesi'nden Klinik ve Sağlık Psikolojisi Derecesi. Psikopatoloji ve Sağlık Uzmanı (UNED) ve Aile ve Çift Terapisi Yüksek Lisansı (ICADE). Hospital Universitario de Móstoles'de ihtisasını tamamladıktan sonra Klinik Psikoloji Uzmanı ünvanını aldı ve ABD, New York'taki Roberto Clemente Aile Rehberlik Merkezi'nde geçerek travma konusunda uzmanlaştı.

Uzmanlaşmış sağlık eğitimi ( yerleşik dahili psikolog ) için giriş sınavlarının hazırlanmasında kapsamlı öğretim deneyimine sahiptir.

Halen hem yetişkin hem de çocuk nüfusa hizmet veren GATCA Merkezi'nde (Majadahonda, Madrid) çalışmaktadır . Anksiyete bozuklukları, davranış bozuklukları ve hem kişisel hem de aile krizlerine ve yas süreçlerine müdahale konusunda uzmandır.


En son incelenen makaleler