Thumb Author Tomás López García

Tomás López García

Psikolog


Depresyon ve anksiyete hastalarına yönelik kabullenme ve kararlılık terapisinde uzmanlaşmış psikolog. Çoğu çocuk ve ergenlerin bakımında olmak üzere 12 yılı aşkın bir psikolog deneyimine sahiptir. Klinikler ve sağlık kurumları ile işbirliği yaptı, serbest olarak da çalıştı. 

Yazar hakkında

Ulusal Uzaktan Eğitim Üniversitesi'nden (2009) Klinik Psikoloji alanında bir güzergah ile Psikoloji bölümünden mezun oldu. Barselona Otonom Üniversitesi'nden Çocuk ve Ergen Psikopatolojisi alanında lisansüstü eğitimini (2011), Arc Psicòlegs'ten Kabul ve Kararlılık Terapisi uzmanlığını (2012) ve mezun olduğu okuldan Farkındalık uzmanlığını (2013) tamamladı. Üniversite numarası: Catalonia COPC 18197.

Halen Barselona'daki Acil Durumlar ve Sosyal Acil Durumlar Merkezi'nde psikolog ve   Cèntric Coworking Barcelona'da sağlık psikoloğu olarak çalışmaktadır.  Çoğunluğu çocuk ve ergenlerle kol kola çalışan, sektörde 12 yılı aşkın deneyim biriktirmiştir. Depresyon ve anksiyete gibi sorunlara uygulama ile teorik ve pratik düzeyde kabul ve kararlılık terapisinde uzmanlaşmıştır .


Son makaleler