Thumb Author Rafa Aragón

Rafa Aragón

Psikolog


Çift terapisti ve seksolog. Zor durumdaki çocuklara okul desteği ve cinsellik ile ilgili atölye çalışmalarının kolaylaştırılması gibi gönüllü olarak farklı projeler yürütmüştür. Ayrıca mesleğini bir yayıcı olarak birleştirir, böylece psikoloji ile ilgili farklı platformlar için editör, yazar ve içerik yöneticisi olarak işbirliği yapar.

Yazar hakkında

Murcia Üniversitesi'nden Psikoloji bölümünden mezun oldu (2014). Al-Andalus Institute of Sexology'den Cinsellik ve Toplumsal Cinsiyet Eğitimi (2015) ve Klinik Seksoloji ve Çift Terapisi (2016) alanında yüksek lisans derecesine sahiptir . Üniversite numarası: AO09281.

Gestalt terapisinde eğitim almıştır , bu nedenle konsültasyonlarında bu modeli kullanır. Zorluk çeken çocuklara okul desteği (Murcia Kent Konseyi, 2009-2010) ve Granada SAPAME derneğinde (2015'ten beri) cinsellik izleme konusunda gönüllü deneyimi vardır. Mesleğini, özellikle içerik yöneticisi ve psikoloji ile ilgili platformlar ve medya için yazar olarak bir yayıcı olarak çalışarak keşfediyor.

Ciddi ruhsal bozukluğu olan yetişkinlere psikolojik destek vermiş, cinsellik üzerine çalıştaylar vermiş, çift terapisti ve seksolog olarak çalışmıştır. Son yıllarda özel muayenehanesinde bu son noktaya odaklanmıştır.


Son makaleler