Thumb Author Marta Bermejo Victoriano

Marta Bermejo Victoriano

Psikolog


Bilişsel-davranışçı terapiler ve EMDR konusunda uzmanlaşmış psikolog. İspanyol Klinik Bilişsel Davranış Psikolojisi Derneği'nde yüksek lisans profesörü ve farklı üniversiteler için derece projeleri için eğitmen olarak çalışmaktadır. Kişilik bozukluklarının yönetimi, çift terapisi ve bilişsel yeniden yapılandırma konularında deneyim ve eğitime sahiptir. Bilgilendirici bir yön aracılığıyla farklı dijital medya ile işbirliği yapın.

Yazar hakkında

Madrid Complutense Üniversitesi'nden Klinik ve Sağlık Psikolojisi uzmanlığıyla Psikoloji bölümünden mezun oldu (2001). Eğitimini Ulusal Uzaktan Eğitim Üniversitesi ve EMDR İspanya Derneği ile işbirliği içinde EMDR ile Psikoterapi alanında yüksek lisans derecesi ile tamamladı.

Bağımlılık Terapisti (2003), Çocukluk ve Ergenlikte Bilişsel Davranışçı Terapiler uzmanı (2014), EMDR Seviye I ve II Terapisti (2015) ve Madrid Resmi Psikologlar Koleji tarafından Kişilik Bozuklukları uzmanı olarak sertifikalandırılmıştır. Üniversite Numarası: M-19113.

Marta Bermejo, İspanyol Klinik Bilişsel Davranış Psikolojisi Derneği'nin Çift Terapisi ve Cinsellik alanında yüksek lisans derecesi öğretmenidir . Aynı zamanda, üniversitelerden ve yüksek öğrenim enstitülerinden çeşitli yüksek lisans dereceleri ile işbirliği yapan bir klinik uygulama profesörüdür . Madrid Avrupa Üniversitesi, Antonio Nebrija Üniversitesi, Rey Juan Carlos Üniversitesi ve Comillas Pontifical Üniversitesi'nde psikoloji yüksek lisans ve derece stajlarında öğrencilere öğretmen olarak çalışmaktadır.

Klinik psikoloji alanında 20 yıldan fazla deneyime sahiptir ve şu anda Madrid'deki Psicomaster Psikoloji Merkezi'nde psikolog ve teknik direktör olarak çalışmaktadır. Ayrıca dijital medya için uzmanlık alanı ile ilgili içeriklerin yazımı ve kurgulanmasında dağıtıcı olarak iş birliği yapmaktadır.


Son makaleler