Thumb Author Tais Pérez

Tais Pérez

Psikolog


PsicoSalud'da yönetici ve psikolog. Yetişkinlerde, çiftlerde, ailede ve çocuk ve ergenlerde klinik psikolojide 12 yıldan fazla deneyim biriktirin. UNED'de ve VIU'da Genel Sağlık Psikolojisi Yüksek Lisans Derecesinde klinik psikoloji profesyonel uygulamaları için bir eğitmendir.

Yazar hakkında

La Laguna Üniversitesi'nden Psikoloji Derecesi (2007). İspanyol Bilişsel-Davranışsal Klinik Psikoloji Derneği ve Avrupa Psikoloji Vakfı'ndan (2009) Ruh Sağlığında Klinik Uygulama Yüksek Lisans Derecesi . Ulusal Uzaktan Eğitim Üniversitesi'nden Davranış ve Sağlık Bilimleri Metodolojisi Yüksek Lisans Derecesi (2012).

Genel Sağlık Psikolojisi Yüksek Lisans (UNED ve VIU) uygulamalarında öğrencilerin profesyonel öğretmeni. 1 yıl boyunca Miguel de Cervantes Avrupa Üniversitesi'nde Psikonefroloji Yüksek Lisans Derecesi'nin direktörlüğünü yaptı.

Tenerife'deki psikoloji ofisi PsicoSalud'da yönetici ve psikolog. Yetişkinler, çiftler, çocuklar ve ergenler uzmanı. Özel ve kamu klinik uygulamalarında 12 yıllık deneyime sahiptir.