Thumb Author Sofía Gimbert

Sofía Gimbert

Psikolog


Psikolog ve dijital pazarlama uzmanı. UDIMA'dan Psikolojik Müdahale ve Ruh Sağlığında Güncelleme alanında yüksek lisans derecesine sahiptir ve şu anda UNIR'den Genel Sağlık Psikolojisi alanında yüksek lisans eğitimine devam etmektedir. Bu son stüdyodan Nöropazarlamada Üniversite Uzmanı ve dijital pazarlama ile ilgili farklı projelerde işbirliği yaptı.

Yazar hakkında

Loyola Andalucía Üniversitesi'nden Psikoloji bölümünden mezun oldu (2019). Seviye I EMDR ve EMDR Europe tarafından akredite edilmiş farklı ileri düzey eğitim kursları ve IFS Terapisi (iç aile sistemleri terapisi) aracılığıyla travma, bağlanma ve ayrışma konusunda uzmanlaşmıştır. Ayrıca, kişilik bozuklukları konusunda uzmandır (UDIMA, 2021), Madrid Distance Üniversitesi'nden Psikolojik Müdahale ve Ruh Sağlığı alanında yüksek lisans derecesine sahiptir (2020) ve şu anda Genel Sağlık Psikolojisi (UNIR) alanında yüksek lisans derecesini bitirmektedir.

Centro Limis, psikoterapi ve kişilik, Ementis Málaga, Córdoba Eyalet Sosyal Refah Enstitüsü'nün bağımlılık ve uyuşturucu bağımlılığı birimi ve Futuro Singular zihinsel engelliler merkezi gibi psikoloji ofislerinde psikolog olarak becerilerini geliştirdi.

Psikolojinin yanı sıra pazarlama da en büyük tutkularından biri ve 5 yılı aşkın bir süredir eş zamanlı olarak uyguladığı bir alan. Bu alanda sosyal medya uzmanı, SEO danışmanı, topluluk yöneticisi, pazarlama ve iletişim yöneticisi ve yazar olarak çalıştı. Psikolog olarak aldığı eğitim, dijital pazarlama konusundaki deneyim ve bilgisinin yanı sıra nöropazarlama alanlarını keşfetmesine olanak sağlamıştır.