Thumb Author Saúl Sánchez

Saúl Sánchez

Beslenme


Klinik beslenme uzmanı. Spor kurumları, yeme bozuklukları kontrol merkezleri ve üniversite hastanelerinde çalıştı. Olabildiğince geç genç ölmek (2020) kitabının yazarıdır ve şu anda beslenme ve sağlıkla ilgili platformlara ve dergilere katkıda bulunmaktadır.

Yazar hakkında

Santiago de Compostela Üniversitesi'nden İnsan Beslenmesi ve Diyetetik bölümünden mezun oldu (2016). Aynı kurumdan Genetik, Çevresel ve Beslenmesel Gelişim ve Büyüme Koşulları alanında yüksek lisans derecesine (2018) ve La Universidad en Internet'ten (2019) Spor Beslenmesinde Üniversite Uzmanı unvanına sahiptir .

Real Club Deportivo de La Coruña SAD'de beslenme uzmanı olarak çalıştı, ayrıca farklı kurumlarda öğretmen ve beslenme uzmanı olarak çalıştı . Örneğin, A Coruña'daki Bulimia ve Anoreksiya Derneği'nde ve Santiago Üniversite Klinik Hastanesi'nde beslenme uzmanıydı.

İkinci baskısı olan Olabildiğince Geç Genç Ölmek (2020) kitabının yazarıdır . Halen beslenme, sağlık ve sağlık alanında serbest klinik beslenme uzmanı ve dijital medya katılımcısı (yazar ve editör) olarak çalışmaktadır.