Logo image
Logo image
Salva Contreras

Salva Contreras

Tıbbi ekip
Psikolog

Psikolog, koç ve programların ve çalıştayların kolaylaştırıcısı. Kadın Liderlik Okulu'nun kurucusu, şu anda Fundació Gentis'te öğretim teknisyeni olarak çalışıyor. Akademik eğitimi çok geniştir ve bu, koçluk ve iletişim programları (psikolojiye ek olarak) etrafında şekillenir.

Yazar hakkında

Barselona Üniversitesi'nden Psikoloji Derecesi. Avrupa Koçluk Enstitüsü'nden Koçlukta Uluslararası Uzman Usta (2015). Duygusal Zeka Yüksek Lisansı – Kimmon Enstitüsü'nden PNC'de (Nörokaligrafik Programlama) Uygulayıcı (2015). Barselona Üniversitesi ve EAE İşletme Okulu'ndan İletişim Yüksek Lisansı . ISEP tarafından Arabuluculuk Yüksek Lisans . TISOC tarafından Temel Koçluk Becerileri .

Barselona İl Meclisinde “Full de ruta” programında akademik rehberlik psikoloğu olarak çalıştı ve burada “Maleta de las Familias” Eğitim Rehberliği Programında psikolog ve koç olarak çalıştı.

Halen Fundació Gentis'te pedagojik teknisyen olarak ve duygusal yönetim ve mesleki değişim alanında bağımsız bir profesyonel olarak çalışmaktadır. Ayrıca psikoloji ile ilgili makalelerin yazarı ve editörü olarak bilgilendirici bir yönü de keşfetti.


En son incelenen makaleler