Logo image
Logo image
Mª del Carmen González Rivas

Mª del Carmen González Rivas

Tıbbi ekip
Psikolog

Aile terapisinde uzmanlaşmış psikolog. Ailelere yönelik kişisel gelişim atölyeleri ve okullarında, çocuklara yönelik sosyo-eğitimsel destek programlarında eğitmen olarak çalışmaktadır. Bireysel, çift ve aile terapisi seanslarında terapist olarak çalıştı; ayrıca çeşitli STK'lar ile işbirliği içinde. Dergilerde ve dijital medyada yaygınlaştırma projelerine katıldı.

Yazar hakkında

Madrid Complutense Üniversitesi'nden 2001 yılında Psikoloji bölümünden mezun olmuştur. Genel Sağlık Psikoloğu olarak kalifiye olmuştur, üniversite numarası: EX 00912. İspanya Aile Terapisi Dernekleri Federasyonu (FEATF) 2017 tarafından aile terapisti olarak akredite edilmiştir. Affective Education Monitor-Cinsel 2018. Eğitim Boş zaman ve boş zamanın izlenmesi 2019.

Próvida-Badajoz ve Red Madre Extremadura gibi özel sosyal savunmasızlık durumlarında hamile kadınlar ve anneler için psikolojik bakımda çeşitli sosyal kuruluşlarda çalıştı ve çeşitli işbirlikleri yürüttü (2012-2013).

Badajoz'daki Vínculos Psikolojik ve Aile Bakım Merkezi'nde (2009-2018) müdür-psikolog olarak çalıştı. Ve 2018-2019'da Madrid'deki Family Assistance Company'de (CAF) bireysel, çift ve aile terapisi seanslarında yardımcı terapist olarak işbirliği yaptı.

Mérida Badajoz Başpiskoposluğunun Haftalık Gazetesi'nin "Escuela de padres" 2008-2013 alanında ve Grada Magazine için yazılı basında işbirliği yaptı.

Radyoda, Cope Badajoz 2013-2014 için Psikoloji ve Aile Alanına ve ayrıca UEX'in Onda Kampüsü için "yaşam için sözler" (2017) adlı bir mikro uzayda yer aldı.

Şu anda, Badajoz'da sosyal risk altındaki çocuklar için bir okul güçlendirme programında ve Extremadura'dan Sağlık Bilimleri ve Sosyo-Sağlık Hizmetleri Okulu'nda bir Ruh Sağlığı Gönüllüsü programında Uluslararası İşbirliği STK'sı ile iki ortak proje başlattı .


En son incelenen makaleler