FERAGATNAME

İşbu yasal bildirim, CIF B37527900, Calle Consejo 12, 37002, Salamanca adresli, 08-20-2013 tarih, sayfa 146, cilt 442, Kitap 0, Sac SA-15157 Salamanca Ticaret Sicilinde kayıtlı GRUPO MCONTIGO, SLU’nun www.aklinizikesfedin.com web sitesinin kullanımını düzenlemektedir.

MEVZUAT

GRUPO MCONTIGO, SLU ile bu web sitesinde bulunan telematik hizmetlerinin Kullanıcıları arasındaki ilişkilerin genel karakterleri ile bu kişiler İspanya yasalarına ve yargı yetkisine tabidirler.

KULLANICI KULLANIM VE ERİŞİMİ

Kullanıcı, mevcut web sitesine erişimin, GRUPO MCONTIGO, SLU veya yerel ofislerinden herhangi biri ile hiçbir şekilde ticari bir ilişkinin başlatılmasını ima etmediğinden haberdardır ve bunu kabul etmiştir.

FİKRİ VE ENDÜSTRİYEL MÜLKİYET

Bu web sayfalarında yer alan fikri mülkiyet hakları, grafik tasarım ve kodlar GRUPO MCONTIGO, SLU’ya aittir ve bu nedenle bunların çoğaltılması, dağıtımı, kamuya açık iletişimi, dönüşümü veya bu web sayfalarının içeriğiyle gerçekleştirilebilecek diğer herhangi bir faaliyet, GRUPO MCONTIGO, SLU tarafından yazılı izin verilmedikçe, kaynak gösterilse bile kesinlikle yasaktır.

SAYFA VE BAĞLANTI İÇERİĞİ

GRUPO MCONTIGO, SLU, web sayfalarında yer alan bilgileri güncelleme, değiştirme veya ortadan kaldırma haklarını saklı tutar ve hatta söz konusu bilgilerin belirli kullanıcılar tarafından erişimini sınırlayabilir veya engelleyebilir.

GRUPO MCONTIGO, SLU, üçüncü tarafların web sayfalarında yer alan ve GRUPO MCONTIGO, SLU’ya ait başka herhangi bir web sayfasından “link” yoluyla erişilebilecek bilgilerden sorumlu değildir. GRUPO MCONTIGO, SLU’ya ait web sayfalarındaki bağlantıların varlığı sadece bilgilendirme amaçlıdır ve hiçbir şekilde öğüt, davetiye veya tavsiye ima etmemektedir.